www.cvonline.hu

WEBÁRUHÁZ BACK-OFFICE

  • A hirdetés 1322 napja lejárt

Francia kozmetikai cég

(logisztika-informatika-pénzügy)

munkatársat keres

Feladatok:

  • Rendelések, szállítások, számlázások követése
  • A weboldal admin felületének teljes körű kezelése
  • A rendelési és számlázási szoftver teljes körű karbantartása
  • Paraméterezés, tesztelés
  • Adatok feltöltése, beállítása, ellenőrzése
  • Árukészlet követése
  • Statisztikák készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás a szállítmányozási cégekkel
  • Napi szintű kapcsolattartás külföldi kollégákkal

Elvárások:

  • Rendszerszemlélet
  • Vállalati rendszerek ismerete (pl. SAP)
  • HTML szerkesztési ismeretek
  • Hírlevél küldési tapasztalatok
  • Angol nyelv középfokú használata
  • Francia nyelv  ismerete előny
  • Programozó/Informatikus végzettség előny
  • Gyors informatikai  tanulási képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó-és stressz tűrő készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.  Jelentkezési határidő: 2014. MÁRCIUS 3.

A munkavégzés helye:  Budapest XIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő