www.cvonline.hu

Webáruház áruforgalmi munkatárs

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Debreceni, üzlettel is rendelkező vegyes termékkörű webáruház keres áruforgalmi munkatársat határozatlan időre. A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk a  e-mail címre.

Feladatok:

  • Új termékek feltöltése a webáruházba
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (csomagfeladások rögzítése futárszolgálat adminisztrációs rendszerébe)
  • Megrendelések követése és írásbeli visszaigazolása, ügyviteli szoftver kezelése
  • Megrendelések személyes átadásának lebonyolítása az üzlet nyitva tartási idejében
  • Telefonos ügyfélszolgálat részleges vagy teljes ellátása

Elvárások:

  • Adobe Photoshop (vagy más képszerkesztő program) felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú végzettség
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Számítástechnikai és irodai eszközök használatának ismerete
  • Jó magyar helyesírási készség
  • Ápolt külső és kulturált megjelenés
  • Magas szintű szó- és írásbeli kommunikáció
  • Pontosság, precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Rendszeretet, tisztaság

Előnyök:

  • webáruházas értékesítésben szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkaidő:

Hétfő – Péntek, 8:00-16:30 (napi 8 óra, fél óra ebédidő)

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő