www.cvonline.hu

Webáruház áru- és ügyfélforgalmi munkatárs

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

Debreceni, üzlettel is rendelkező papír írószer, irodaszer webáruház keres áru- és ügyfélforgalmi munkatársat. A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk az alábbi e-mail címre.

Feladatok:

  • Megrendelések követése és írásbeli visszaigazolása, díjbekérő, számla készítése
  • Megrendelések személyes átadásának lebonyolítása az üzlet nyitva tartási idejében
  • Megrendelők, vásárlók kiszolgálása, szaktanácsadással
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Telefonos ügyfélszolgálat részleges vagy teljes ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Számítástechnikai és irodai eszközök használatának ismerete
  • Jó magyar helyesírási készség
  • Ápolt külső és kulturált megjelenés
  • Fogékonyság a papír- írószer, irodaszerek termékek iránt
  • Magas szintű szó- és írásbeli kommunikáció
  • Pontosság, precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Rendszeretet, tisztaság

Előnyök:

  • webáruházas értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkaidő:

Hétfő – Péntek, 8:00-16:30 (napi 8 óra, fél óra ebédidő)

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő