www.cvonline.hu

Webáruház Adminisztrátor

  • A hirdetés 861 napja lejárt

Cégünk 2009-tól gyermekcipők gyártójaként és importőreként van jelen a magyarországi és EU-s piacokon.

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Webáruházunk folyamatos működéséhez szükséges napi feladatok ellátására, megrendelések kezelésére keresünk munkatársat, hosszútávra
  • Az értékesítési stratégia megalkotásában való aktív részvétel
  • Adminisztrációs feladatok, számlák, szállítólevelek kiállítása, kimutatások elkészítése
  • Összekészített áruk ellenőrzése, csomagolása futárpostával kiküldése
  • Telefonos és e-mailes ügyfélszolgálat
  • Garanciális ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Photoshop program használata, készség szinten (egyszerűbb grafikai munkák elkészítésében/fejlesztésében való jártasság)
  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, megbízhatóság, elegancia
  • Jó kommunikációs készség
  • Sales- és marketingszemlélet
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Számítógépes ismeretek, MS programok
  • Angol nyelv napi munkavégzéshez szükséges szintű ismerete, szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Webáruházi értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • On-line marketingben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, május 15-ig a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol