www.cvonline.hu

Webalkalmazás üzemeltető

  • A hirdetés 1289 napja lejárt

Szeretne olyan munkahelyen dolgozni, ahol egyénre szabott képzési terv keretében lépést tarthat szakterülete élvonalának fejlődésével? Ahol a szellemi kondíció megőrzése mellett a fizikai kondícióra is ügyelnek közös sportprogramok és munkahelyi masszőr személyében? Akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk a hazai informatikai piac egyik legmeghatározóbb vállalata. Több, mint 200 főt foglalkoztatnak és folyamatosan bővülnek. IT termékek, és elsősorban szolgáltatások széles palettáját kínálják ügyfeleiknek az egyedi alkalmazásfejlesztésen át az üzleti, informatikai tanácsadásig.

Feladatok

  • Webalkalmazás rendszer-, és részben alkalmazásüzemeltetői feladatok ellátása, támogatása a vállalat ügyfeleinél
  • Alkalmazás-bevezetés
  • Projektek specifikálásában való részvétel
  • Projektek üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása

Elvárás

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év üzemeltetői tapasztalat
  • DNS, HTTP, SSL technológiák és megoldások nagyvállalati szintű, alapos ismerete
  • Microsoft Windows Server 2008 R2, Active Directory, IIS üzemeltetési szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő