www.cvonline.hu

Webalkalmazás üzemeltetési csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1074131

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő pénzintézet, amely üzemeltetési csapata élére keres Webalkalmazás üzemeltetési csoportvezető kollégát.

Feladatok:

- a rendszerek elérhetőségének és működésének biztosítása a vállalt SLA-inak megfelelően
- napi üzemeltetési tevékenységek koordinációja, aktív részvétel a teendőkben
- csapat munkájának megtervezése, szakmai támogatása
- kapcsolattartás a társterületekkel
- a vállalat belső szabályainak ismerete és betartatása, a zökkenőmentes működés biztosítása
- aktív részvétel az új megoldások és folyamatok tervezésében, kiválasztásában, bevezetésében
- csapatmunka elősegítése és támogatása
- kollégák szakmai továbbfejlődésének kidolgozása

Elvárások:

- több, mint öt éves nagyvállalati környezetben működő, magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat Linux környezetben
- 1-2 év people management tapasztalat
- Webserver, alkamazás szerver üzemeltetési tapasztalat (Weblogic, joboss, apach, tomcat)
-magas szintű Cluster ismeretek
-Alapszintű Oracle adatbázis ismeretek

Előnyt jelent:
- hasonló munkakörben és környezetben szerzett releváns tapasztalat
- dynaTrace alkalmazás rendszergazda szintű ismerete
- loggyűjtő, logmonitorozó megoldások ismerete
- devops feladatkorben szerzett tapasztalat
- csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet
- Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján