www.cvonline.hu

Webalkalmazás-fejlesztő (Budapest / Miskolc / Szeged)

  • A hirdetés 1109 napja lejárt

Webalkalmazás-fejlesztő

(Budapest / Miskolc / Szeged)

A munkavégzés helye: Budapest, Miskolc, Szeged - választható

A munkába lépés időpontja: azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Orvosoknak szánt webportál és kliens oldali webalkalmazások fejlesztése orvosi képfeldolgozás területén.

Juttatások

  • A piac egyik legjobb ajánlata!
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Kiemelkedően magas alapbér,
  • Bejelentés a teljes keresetre,
  • Hosszútávon kiszámítható anyagi biztonság,
  • Szakmai megbecsülés,
  • A minőségi munkavégzést a vállalat átlagon felül jutalmazza!

Ezen felül további juttatások

  • prémium,
  • albérleti hozzájárulás vagy bejárási költségtérítés,
  • szakmai továbbképzések,
  • karrier lehetőség,
  • kedvező munkakörülmények,
  • biztos vállalati háttér hosszútávon.

Megbízó

Orvosinformatikai vállalat

Szükséges végzettség / szakterület:

Felsőfokú informatikai végzettség

Szoftverfejlesztői tapasztalat az alábbi területeken:

  • JAVA
  • JavaScript
  • XHTML/HTML5/CSS3
  • MySQL vagy PostgreSQL
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny:

  • Unity 3D
  • Vaadin
  • jQuery
  • Tapasztalat 3D megjelenítés vagy orvosi képfeldolgozás területén
  • Mobil és tablet eszközökre optimalizált webalkalmazások készítésében szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés az alábbi városokban lehetséges:

  • Budapest
  • Miskolc
  • Szeged

Kérem, küldje el pályázatát a lenti e-mail címre! A beérkezett anyagát maximális diszkrécióval kezeljük!

Személyiségjegyek:

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés
  • Gyors átlátó-, és kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás

Amennyiben ez a kivételes lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre!

Pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük!

Helyek Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol