www.cvonline.hu

Web UI fejlesztő

  • A hirdetés 838 napja lejárt
Partnercégünk részére webes megoldások fejlesztéséhez keresünk web UI fejlesztő kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Megoldások tervezése és a webalkalmazás fejlesztése üzleti igények alapján
  • A saját fejlesztésű webes rendszer UI oldali fejlesztése
  • Napi szintű együttműködés a szerver oldali fejlesztőkkel

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Min 2 éves UI webfejlesztői tapasztalat (több éves tapasztalat esetén szakmai vezetéssel járó senior munkakört tud ajánlani a cég)
  • HTML5, JavaScript, CSS3 magas szintű ismerete
  • Középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Törekvés a legújabb fejlesztési módszertanok, technológiák megismerésére és alkalmazására

Előny:

  • .NET környezet ismerete (ASP.NET, MVC)
  • JQuery
  • Német nyelvismeret

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
  • Jó hangulatú, agilis csapat
  • Legújabb technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B13W-UI

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...