www.cvonline.hu

WEB PROGRAMOZÓ

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

Feladataid:

  • A cég folyamat- és vállalatirányítási rendszereinek fejlesztése, üzemeltetése, karbantartása
  • Új modulok fejlesztése
  • Meglévő modulok továbbfejlesztése

Elvárásaink:

  • PHP, HTML5, CSS3, JQuery, MySQL ismerete
  • Adatbázis tervezési ismeretek
  • Objektum orientált szemlélet
  • Legalább szakirányú középiskolai végzettség
  • Szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos szemlélet

Előnyök:

  • Responsive felülettervezési ismeretek
  • MVC tervezési minta ismeretek (pl.: Codeigniter)
  • Verziókövető rendszer ismerte (pl. GIT)
  • Agilis szoftverfejlesztési projektmenedzsment
    módszertan ismerete (Scrum)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil lehetőség
  • Fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Fizetés:

br.: 1300 ft/óra

Jelentkezni:

 E-MAILBEN az alábbi email  címen lehet önéletrajzzal. A tárgyba írd bele: WEB PROGRAMOZÓ

Bővebb infó: A +36 20 359 22 22-es telefonszámon.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő