www.cvonline.hu

Web programozó, PHP fejlesztő

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Holland tulajdonú, könyvkiadással foglalkozó cég keres IT csapatába, akár azonnali kezdéssel

kollégát

A leendő munkatárs feladatai:

  • weblapok építése, fejlesztése, karbantartása,
  • termék értékesítést segítő web fejlesztések menedzselése, programozása,
  • okostelefonos és táblagépes applikációk web alapú felhasználói felületének fejlesztése,
  • nemzetközi projektekben való aktív részvétel.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum 2 éves munkatapasztalat web programozás területén
  • HTML, PHP, JavaScript, MySQL ismeretek
  • Pontosság, precizitás, a határidők betartása
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód és kreativitás

Előny jelent:

  • Drupalban szerzett tapasztalat
  • Ajax programnyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Nemzetközi hátterű, stabil vállalat
  • Kreatív és szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Speciális termékhez kapcsolódó programok megismerése
  • Versenyképes fizetés, és cafeteria
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Határozott idejű