www.cvonline.hu

WEB PROGRAMOZÓ INFORMATIKUS

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Térinformatika magas fokon, 1989 óta

MOBIL ESZKÖZÖKRE, TÉRINFORMATIKAI FEJLESZTÉSEKHEZ WEB PROGRAMOZÓ INFORMATIKUST KERESÜNK !

Cégprofil:

Informatikai rendszerek tervezése, fejlesztése, bevezetése, folyamatos követési-támogatási szolgáltatás biztosítása. Termékeink sok modulból álló, komplex, térinformatikai képességekkel rendelkező, más szoftverrendszerekhez élő kapcsolattal bíró, informatikai megoldások, több éves fejlesztési munka eredményei, jelenleg is folyamatosan fejlődnek, a piacon sikeresek.

Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Szilágyi E. Fasor 5.

Munkakör, feladatkör:

  • Mobil eszközökre térinformatikai képességekkel is bíró alkalmazások fejlesztése.
  • A szoftverfejlesztés egymással együttműködő munkacsoportokban történik, melyekben minden fejlesztő önállóan dolgozik. A munkakör része a fejlesztői dokumentáció készítése, a munkájához kapcsolódó adminisztratív tevékenységek végzése, a fejlesztőkörnyezet felállítása és karbantartása.

Követelmények:

  • Naprakész általános informatikai tudás
  • Rendszerfejlesztési és programozási gyakorlat
  • Jelentős PHP programozási ismeret és gyakorlat

Előnyök:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, rendszertervezési módszertani ismeretek
  • Java, C++, JavaScript, .NET, Yii PHP framework ismerete
  • Térinformatikai ismeretek, OpenLayers, AutoDESK platform, MapGUIDE OS és EE, WMS-WFS stb.
  • ORACLE technológia ismerete, PL/SQL, Weblogic, OBIEE

Ütemezés:

1-3. hónap

  • betanulás, próbaidő
  • termék és a dokumentációk megismerése (GUI, funkciók, adatbázis)
  • felhasználói szakterület megismerése (jogszabályok, stb.)
  • belső szabványok, saját eszközök megismerése
  • mintaprogramok készítése

4. hónaptól

  • programozási feladatok

Munkaadói szolgáltatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű technológiák alkalmazása
  • Szabályozott működési mód
  • Jó munkafeltételek

Részletes szakmai önéletrajzot kérjük e-mailen elküldeni az alábbi  e-mail címre. A jelentkezésen tüntessék fel, hogy WEB PROGRAMOZÓ pozíció. Személyes interjúra az önéletrajz alapján hívjuk be a jelentkezőket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő