www.cvonline.hu

Web fejlesztő

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Webfejlesztő

Főbb feladatok és hatáskör

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Objektumorientált programozási ismeretek
  • Relációs adatbázis modell, valamint SQL, PL/SQL alapszintű ismerete
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelenthet

  • JEE technológiák ismerete (servlet, JSP, JSF, RichFaces, JDBC, JAXP, JMS, stb.)
  • Front-end technológiák ismerete (CSS3, HTML5, JavaScript, Bootstrap, jQuery)
  • Eclipse fejlesztői környezet és a fejlesztéshez kapcsoló eszközök ismerete (maven, ant, log4j, jUnit)
  • CMS rendszerekkel, keresőmotorokkal, verziókezelő rendszerekkel szerzett tapasztalatok
  • Oracle Weblogic, JBoss alkalmazásszerverek ismerete
  • Felhő alapú rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Agile szoftverfejlesztési metodológia gyakorlati ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség
Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő