www.cvonline.hu

Web fejlesztő (Ref. 690)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2014.08.30.
Hirdetés azonosító: 817202
lejárt

Német tulajdonú multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Web fejlesztő informatikus (Ref. 690)

Partnercégünk több száz főt foglalkoztató ipari, termelő nagyvállalat, mely csapatát tovább bővítve keres új munkatársat informatikai területre. Céljuk, olyan szakember kiválasztása, aki releváns fejlesztői tapasztalatai mellett, projektek menedzselésében is jártas.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Webes alkalmazások fejlesztése, projekt szintű tervezése
  • Mobil alkalmazások fejlesztése
  • Korszerű technológiák bevezetése
  • Szoftverkarbantartás
  • Teljesítményoptimalizálás
  • Együttműködés az illetékes szakterületekkel
  • A meglévő teljesítményelszámoló rendszer dokumentálása és továbbfejlesztése
  • ERP rendszer adatbázis szintű megismerése a támogató projekt céljából
  • Fejlesztési projektek indítása, menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3-5 év fejlesztői tapasztalat (PHP, MYSQL, MSSQL)
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvismeret (szaknyelv ismerete)
  • Projektszemlélet és vezetésben szerzett jártasság
  • Önálló, precíz, elhivatott személyiség

Előnyként értékelt kvalitások:

  • Termelésben, gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Gazdasági informatikus végzettség
  • Munkajogi ismeretek
  • Delphi ismeret
  • Referencia portál

Amit leendő Munkáltatója biztosít:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Professzionális és nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiemelt szakmai háttér
  • Széles körű cafeteria juttatások, kiemelt bérezés
  • Szakmai előrelépés hosszú távon

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu