www.cvonline.hu

Web Fejlesztő, Programozó

  • A hirdetés 624 napja lejárt

A

COL Directinfo Kft.

honlap és webáruház fejlesztéssel foglalkozó budapesti cég keresi új munkatársait az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • weboldalak, webáruházak készítése PHP-ben meglévő keretrendszerben
  • honlapok tartalmi módosítása
  • telefonos és e-mailes ügyfél kapcsolattartás

Amire szükséged lesz:

  • PHP programozói/web fejlesztési tapasztalat
  • HTML, PHP, MySql magas szintű ismerete
  • XML ismerete
  • AJAX ismerete
  • működő referencia weboldalak

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős munkaviszony
  • fiatalokból álló csapat
  • nyugodt, családias környezet

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, referenciákkal és fizetési igény megjelölésével az Link megjelenítése" target="_blank">alábbi linken, vagy a lenti e-mail címre várjuk.

Kérdés esetén hívd Lengyel László ügyvezetőt a (20) 960 52 79-es telefonszámon.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő