Web/ Digital Front End Developer - Budapest (Reference number: PJ2716)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 763785
lejárt

Világhírű multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat Budapestre a következő pozícióba:

Web/ Digital Front End Developer - Budapest

Feladatok:
- Belső és külső fejlesztések, fejlesztési feladatok megoldása
- Front-end design és fejlesztési feladatok
- Webes felület fejlesztése
- Bannerek gyártása
- Szoros együttműködés a külföldi kollégákkal
- Kreatív webes megoldások fejlesztése

Követelmények:
- Felsőfokú informatikai végzettség
- Érdeklődés az internetes környezetek iránt
- Folyékony középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Legalább 1-2 éves tapasztalat a következőkben: UX/UI design és front- end fejlesztés, grafikus design, layout és design tapasztalat fordítási és lokalizációs projektek kapcsán
- Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator), HTML5, JavaScript/ JQuery, CSS3, Responsive design, Email Marketing, XML

- Ektron Content Management ismerete előny
- A felsorolt technikák közül minél több ismerete, általános programozási ismeretek
- Önálló munkavégzés, korábbi projektek vezetése előny
- Tanulásra való hajlandóság

Amit partnercégünk kínál:
- Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet
- Folyamatos képzések, új technológiák elsajátítása
- Fejlődési lehetőség egy stabil, dinamikus cégnél

Kérem, hogy részletes magyar nyelvű önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Halász Roland kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió