www.cvonline.hu

Web developer

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 896201
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Most az egyik angliai központú programfejlesztéssel foglalkozó partner cégünk programozói munkájára keresünk diákokat.

Feladatok:

  • Development and maintenance of websites
  • Creating a community website for programmers
  • Preparing the graphic concepts of websites and graphic interfaces
  • Developing and maintaining the company's website
  • Ensuring the visual cohesion of all the materials on websites

Elvárások:

  • Good command of written and verbal English
  • Interested in the following technologies: JavaScript, jQuery ,CSS, HTLM, graphics programs, wordpress

Munkaidő: heti kb.20 óra

Bérezés: egyeztetés alapján

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!