www.cvonline.hu

Web-designer

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Társaságunk nyomdai, grafikai területen végzi tevékenységét már több mint 10 éve.
Kreatív csapatunk bővítésére Web-designer munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Miért csatlakozz csapatunkhoz?

  • Ha szeretsz olyan családias csapatban dolgozni, ahol valóban segítenek a kollégáid
  • Ha pályakezdő vagy és éhezel a tudásod csiszolására
  • Ha mindezek eléréséhez szeretnél támogatást kapni
  • Rugalmas, lendületes és gyors vagy
  • Nagy a munkabírásod
  • Csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzés sem okoz gondot

Elvárások:

  • HTML5, CSS3
  • Responsive Design ismeret
  • Javascript, JQuery
  • alapszintű PHP/MySql  ismeret
  • szakmai angol nyelvtudás dokumentáció-értelmezés szinten

Feladatok:

  • HTML5 sablonok (template-k) elkészítése
  • Weboldal Layout Design-nak elkészítése

Előny:

  • Google, Facebook, egyéb social apps-ek ismerete
  • Java asztali alkalmazás fejlesztésének az ismerete
  • Photoshop ismeret

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Pálya utca 3 / 4.

Jelentkezés módja: kérlek, küldd el fényképes önéletrajzodat és a lentebb írt feladat megoldását becsomagolva az u e-mail címünkre.

Feladat

A „Link megjelenítése; weboldal alapján készíts mai design-nak megfelelő főoldalt, és két aloldalt.

A website tartalmazzon:

  • Lenyíló menüpontokat
  • Legyen egy galéria slider (a főoldalon)
  • Kis szöveges tartalom (az adott weboldalról másolható)
  • Minden oldal hivatkozzon a menüből egymásra
  • Responsive oldal legyen

Aloldal legyen két különböző layout:

  • Az egyik aloldal referencia képeket tartalmazzon.
  • A másik aloldal egy űrlapot tartalmazzon, ami minimum két mezővel rendelkezzen, és legyen kötelező kitölteni a mezőket (Jquery), viszont nem szükséges a PHP és az adatbázis használata.

A megvalósítás álljon: 3 db HTML, 1 db JQuery, és minimum 1 db CSS  fájlból.

A kész állományt zip-be csatolva a fényképes önéletrajzzal együtt legyen szíves elküldeni az alábbi email címünkre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol