www.cvonline.hu

Web asszisztens

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Épületgépészeti kereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő
20 éves múlttal rendelkező cég, Budapest XIII. kerületi irodájába keres munkatársat.

Feladatok

  • webáruházak karbantartása, termékfeltöltés
  • belső kapcsolattartás a társosztályokkal
  • online kereskedelemmel kapcsolatos részfeladatok

Elvárásaink

  • készség szintű számítógépes ismeretek
  • gyors, hatékony és precíz személyiség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • terhelhetőség, nagy munkabírás

Előnyt jelent

  • Corel Draw, Photoshop, Sony Vegas átfogó ismerete
  • kreativitás
  • programozási alapismeretek

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • kulturált irodaházi munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai képzés, előrelépési lehetőség
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.
Kérjük, az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét: "Web asszisztens"

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő