www.cvonline.hu

Web application analyst

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Amerikai tulajdonú multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát, dinamikusan bővülő csapatukba. Termékeiket és szolgáltatásaikat széles körben alkalmazzák, többek között az élelmiszeriparban, vegyiparban, bányászatban, vízgazdálkodásban, valamint az energiaiparban.

Pozíció azonosító: E01W
Kategória:
IT Szoftverfejlesztés
Szükséges nyelvtudás:
Angol - középfok
Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Feladatok

  • A cég web szervereinek és SQL adatbázisainak működési és műszaki környezetének folyamatos fenntartása, védelmük biztosítása a house-keeping funkciók, a biztonsági mentések és a napi ellenőrzések tekintetében.
  • A csapat többi tagjával közösen annak biztosítása, hogy a cég alkalmazásai a lehető legrövidebb állásidő mellett működjenek, a felhasználók támogatás iránti kérései időben teljesüljenek, és a szoftverhibák mielőbb rendeződjenek.
  • A karbantartások, a frissítések és az adatmigrációs munka megtervezése úgy, hogy az a lehető legkisebb mértékben zavarja a felhasználókat
  • A projektekkel kapcsolatos igények egyeztetése a felhasználókkal, költség-haszon szempontú tanácsadás biztosításával
  • Projektek irányításában és megvalósításában való részvétel (meglévő, és új projektek egyaránt)
  • Dokumentációk készítése és elérhetővé tétele

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség/egyéb,magas szintű tudást biztosító releváns végzettség
  • Relációs adatbázisok alapos ismerete
  • MSSQL ismerete
  • PHP, Visual Studio VB, .Net, JavaScript, jQuery ismerete
  • Win2008 Server, és IIS 7.5  ismerete.
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • Utazási hajlandóság (tréningek)

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő