www.cvonline.hu

Web alkalmazás üzemeltető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2015.04.28.
Hirdetés azonosító: 914662

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le. Kihelyezett csapatukba keresünk rendszermérnököt webes rendszerek és alkalmazások üzemeltetésére.

Feladatok:

- Webes rendszerek rendszerüzemeltetői és alkalmazásüzemeltetői feladatainak ellátása, támogatása
- Infrastruktúra fejlesztési, illetve alkalmazás bevezetési projektek specifikálásában való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete
- Logok webes applikációk működéshez köthető hibakeresése, kezelése, hibakeresési eredmények „csomag” szintű átadása a fejlesztők felé
- Release management, deploy feladatok és tanúsítványok kezelése, együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Web alkalmazás üzemeltetésben szerzett tapasztalat
- Microsoft Windows szerver ismerete
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Windows szkriptnyelv és alapvető SQL ismeretek
- Webes technológiák és megoldások ismerete (HTTP, HTML, DNS etc.)
- Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes fix jövedelem
- Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a