www.cvonline.hu

WARRANTY ENGINEER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 970188

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Egységes rendszer kiépítése és működtetés a gyáron belül a garanciális problémák kezelésére, mutatók követésére
  • A beérkező selejtes anyagok nyomon követése
  • Vevői garanciális megállapodások felügyelete
  • A vevővel, sales-el, a felelős minőségügyi mérnökökkel való rendszeres egyeztetés az esetleges változtatásokról, lehetőségekről
  • Vevők rendszeres látogatása, garanciális kiesések összegyűjtése
  • Összetett garanciális elemzések koordinálása
  • Garanciális dokumentációk/statisztikák követése
  • A vevők által megkövetelt rendszeres (pl. heti, havi) megbeszéléseken a vállalat képviselete
  • A vállalat által fizetett garanciális költségek felügyelete
  • A QA mérnökök munkájának szakmai irányítása a garanciális ügyek kezelésére vonatkozóan

Elvárások

  • A vevők által megkövetelt rendszeres (pl. heti, havi) megbeszéléseken a cég képviselete
  • Multinacionális termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: WARRANTY ENGINEER, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország