www.cvonline.hu

WARRANTY ENGINEER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1014728

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vevői, elsősorban konstrukciós eredetű panaszok (reklamációk) kezelése, transzparens feldolgozása
  • A probléma megoldás folyamatának strukturált, projekt szerű lebonyolítása
  • A reklamációval kapcsolatos vizsgálatok végrehajtása, az eredmények rendszerezett dokumentálása és prezentálása
  • A vizsgálatok végrehajtásában együttműködés a társ osztályokkal (konstrukció, termelés, teszt centrum, szerviz, stb.)
  • Folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció a központi kompetencia centerrel és az étékesítési osztállyal
  • A vevő felé történő kommunikáció előkészítése, 8D riportok készítése, prezentációk összeállítása
  • Esetenként a vevő telephelyén végzendő vizsgálatok, adatgyűjtés elvégzése, a kapott eredmények bemutatása

Elvárások

  • Okleveles gépészmérnök vagy járműgépész végzettség
  • Mechanikai gépelemek és anyagszerkezet tan alapos ismerete
  • Gépgyártásban vagy autóiparban minimum 3 éves műszaki tapasztalat
  • Minőségügyi technikák ismerete
  • A Windows alkalmazásainak jó felhasználói szintű ismeretre
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: WARRANTY ENGINEER, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország