www.cvonline.hu

Warranty Claim Expert (Garanciális ügyek szakértője)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 695972

Ügyfelünk az autóipar világszinten is meghatározó TIER I-es beszállítója és egyben Magyarország egyik legeredményesebb vállalata. Vállalati kultúrájukat a tudatosság és hosszú távú gondolkodás jellemzi, amely nem csak az üzleti eredményesség növelését, hanem az emberi erőforrás fejlesztését és a környezeti értékek védelmét is magában foglalja. Minőségbiztosítási területre keressük szakértő munkatársukat

Feladatok:
  • egységes rendszer kiépítése és működtetése a garanciális problémák kezelésére, a lejáró garanciák nyomon követésére;
  • a vállalat érdekeinek összehangolása a vevői elvárásokkal;
  • a vevők rendszeres látogatása, vevői döntéshozók beazonosítása;
  • garanciális megállapodások felügyelete;a vevő telephelyén végzendő vizsgálatok, megbeszélések megszervezése és megtartása;
  • garanciális elemzések és dokumentációk készítése;
  • garanciális költségek kontrollja;
  • a folyamatba bevont munkatársak munkájának koordinálása.
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • autóiparban, vevői kapcsolattartásban szerzett többéves tapasztalat;
  • autóipari minőségbiztosítási szabványok mélyreható ismerete;
  • garanciális folyamatok ismerete;
  • tárgyalóképes angol és legalább kommunikációképes német nyelvtudás;
  • diplomatikus fellépés;
  • kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség;
  • eredményorientált szemléletmód;
  • mobilitás akár külföldre is.
Amit kínálunk:
  • Ügyfelünk önálló, felelősségteljes munkakört és a régióban is kiemelkedőnek számító bérezést kínál a pozíció betöltőjének a stabil háttér mellé.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Oroszlány
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Oroszlány