www.cvonline.hu
Warehouse Supervisor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.18.
Hirdetés azonosító: 895227
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, tőkeerős nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat WAREHOUSE SUPERVISOR pozícióba az alábbi feladatok ellátására:

- Raktárosok munkájának megszervezése, koordinálása, ellenőrzése
- A raktárvezető napi munkájának támogatása
- Beérkező áru ellenőrzése, megfelelő elhelyezése, tárolása
- A csomagoló sor megfelelő mennyiségű áruval való ellátása, készletfigyelés
- Raktári folyamatok zavartalan műkődtetése
- A raktár és berendezéseinek problémamentes működtetése
- Munkaidőnyilvántartások figyelése, naprakészen tartása
- Rendszeres riportok készítése a raktárvezető számára
- Felmerülő problémák elhárítása
- Raktári folyamatok optimalizálása
- Raktári rend és tisztaság fenntartása a HAACP elvek alapján

Követelmények
Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek az alábbi végzettségekkel és kompetenciákkal:

- Minimum szakirányú középfokú végzettség (logisztika szakirány)
- Vezető vagy részlegvezető munkakörben eltöltött minimum 5 éves gyakorlat (gyártó, termelő, raktározással foglalkozó cég)
- Határozott fellépés
- Kiváló prezentáló képesség
- Képesség komplex tevékenységre
- Megbízható személyiség
- Precíz munkavégzés
- Proaktív személyiség
- Kiváló szervező és probléma megoldó képesség
- Erős Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:
- Felsőfokú végzettség
- Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás