www.cvonline.hu

Warehouse manager

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 920762

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Raktári folyamatok (beraktározás, termelés-ellátás, hulladékgazdálkodás)irányítása, folyamatos felülvizsgálata, fejlesztése
  • A raktári terület kapacitásának optimalizálása
  • Raktári készletpontosság biztosítása, folyamtos leltár megszervezése, működtetése
  • Raktári teljesítmény mérése, elemzése, folyamatos fejlesztése
  • Szervezeti porjektekben való részvétel (Lean, Kaizen)
  • Munkatársai képzése, motiválása, értékelése
  • Raktári létszám tervezése, utánpótlása
  • A raktár működésére vonatkozó szabályok betartása, munkatársaival való betartatása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki, logisztikai, gazdasági szak)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Raktárvezető munkakörben eltöltött legalább 10 év
  • Aktív magas szintú MS Office felhasználói ismeret
  • Agilis proaktív személyiség, stratégiai, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Ambíciózus kreatív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Baan és Lean ismeret

Jelentkezés/további információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.