www.cvonline.hu

Warehouse assistant

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.07.19.
Jelentkezési határidő: 2016.07.28.
Hirdetés azonosító: 1060078
lejárt

Eszköz- és Anyaggazdát keresünk európai szinten piacvezető ügyfelünk budapesti telephelyére. Megbízónk az ambient média reklámok iparágában vezető szerepet tölt be és a megnövekedett üzleti igények kielégítésére keres hosszú távra raktározási folyamatokban jártas Eszköz- és Anyaggazdát.

Partnerünk kiváló alapfizetést, cafetériát, céges mobiltelefont, laptopot, valamint multinacionális, mégis családias környezetet és támogató vezetést kínál a jelentkező számára.

 Az Eszköz- és Anyaggazda feladatai:
  • Beszerzési folyamatok lebonyolítása
  • Raktári készlet mozgatása, karbantartása, ellenőrzése
  • Könnyű fizikai munkák elvégzése
  • Javítási, forrasztási feladatok végrehajtása
  • Raktári berendezések ellenőrzése elektronikai szempontból
  • Logisztikai autók utókészletének feltöltése
  • Felmerülő adminisztrációs tevékenységek elvégzése Excel segítségével

  Legfontosabb elvárások a jelentkező Eszköz- és Anyaggazdával szemben:

  • Középfokú végzettség, műszaki affinitás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gyors, határozott személyiség, precíz munkavégzés
  • Magas fokú Microsoft Office csomag ismerete (főleg Excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest