www.cvonline.hu

WAB - MOZGATÓ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 952399

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

WAB-MOZGATÓ

Feladatok:

  • Anyagmozgatás a termelő területek raktárai között Wabok illetve mozgatóautók állapotának és tisztaságának fenntartása
  • A területek csereszekrényekkel való ellátása az erre a célra fenntartott wab-mozgató autóval
  • Beugró feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • „C” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címen keresztül.