www.cvonline.hu

Vulkanizáló - kazánkezelő - Vác

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 878938

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • alakos csőgyártás
  • nehéz fizikai munka

Elvárások:

  • jó fizikai erőnlét
  • erős testalkat
  • jó kézügyesség, akaraterő
  • pontos, minőségtudatos, monotóniát tűrő pályázók jelentkezését várjuk

Előny:

  • szakmunkás végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Munkavégzés helye:

  • Vác

Egyéb:

  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban.

Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése