www.cvonline.hu

Vulkanizáló / kazánkezelő - Betanított munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 980386

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Alakos csőgyártásban való részvétel
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása
  • Gyártási folyamatban való részvétel

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség
  • Erős testalkat, fizikai terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotóniatűrő képesség

Juttatások:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnal munkakezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, illetve referencia kód megjelölésével az alábbi e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Vác

Egyéb információk:
Teljes munkaidő, 3 műszakos munkarend.