www.cvonline.hu

VPS MÉRNÖK (LEAN/Gyártásoptimalizálás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 970187

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termelő és kapcsolódó területek hatékonyságának folyamatos javítása, kapacitásnövelési tevékenységek segítése, támogatása
  • A termelő egységen belüli folyamatok elemzése és értékelése, gyártás és anyagfolyamatok hatékonyságának növelése
  • Optimalizálási lehetőségek meghatározása
  • Az optimalizálást célzó lépések gazdasági és nem gazdasági jellegű hatásainak elemzése a szakterületekkel
  • Részt vesz az akciók bevezetésében
  • Követi a tevékenységek, folyamatok fejlődését
  • Összeszerelési idő mérése a termelővonalakon REFA-módszer szerint
  • Mérési terv követése
  • A folyamatleírások ellenőrzése
  • Időmérés REFA-módszer szerint
  • Érvényesítés kérése az érintett felelős kollégáktól
  • Változtatások létrehozása a rendszerben
  • Ergonómia értékelése a munkahelyeken
  • Megtalálni az ergonómiai fejlesztés lehetőségeit a munkahelyeken
  • Ötletek nyújtása az érintett felelős kollégáknak

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 3 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • LEAN, REFA módszer ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VPS MÉRNÖK (LEAN/Gyártásoptimalizálás), Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország