www.cvonline.hu

VPS MÉRNÖK (LEAN/Gyártásoptimalizálás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 965572

Link megjelenítéseimages/editor/20080222132128.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A termelő és kapcsolódó területek hatékonyságának folyamatos javítása, kapacitásnövelési tevékenységek segítése, támogatása
  • A termelő egységen belüli folyamatok elemzése és értékelése, gyártás és anyagfolyamatok hatékonyságának növelése
  • Optimalizálási lehetőségek meghatározása
  • Az optimalizálást célzó lépések gazdasági és nem gazdasági jellegű hatásainak elemzése a szakterületekkel
  • Részt vesz az akciók bevezetésében
  • Követi a tevékenységek, folyamatok fejlődését
  • Összeszerelési idő mérése a termelővonalakon REFA-módszer szerint
  • Mérési terv követése
  • A folyamatleírások ellenőrzése
  • Időmérés REFA-módszer szerint
  • Érvényesítés kérése az érintett felelős kollégáktól
  • Változtatások létrehozása a rendszerben
  • Ergonómia értékelése a munkahelyeken
  • Megtalálni az ergonómiai fejlesztés lehetőségeit a munkahelyeken
  • Ötletek nyújtása az érintett felelős kollégáknak

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 3 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • LEAN, REFA módszer ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VPS MÉRNÖK (LEAN/Gyártásoptimalizálás), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678