www.cvonline.hu

VONTATÓVEZETŐ (TARGONCAVEZETŐ) (5855)

  • A hirdetés 1378 napja lejárt

Elvárások:
-8 általános iskolai végzettség
-állóvezérlésű vontatóra érvényes jogosítvány
-egészségügyi alkalmasság

Előny:
-hasonló munkakörben szerzett fél év tapasztalat

Munkarend:
-Napi 8 óra, két műszakos munkarendben

Bérezés:
-Alapbér
-A próbaidő 2. hónapjától mozgóbér
-A próbaidő letelte után: nettó 16.250 Ft étkezési utalvány
-Útiköltség térítése (bérlet esetén 86%, autóval történő közlekedés esetén 9 Ft/ km)

Munkavégzés helye:
-Győr

-A 96/508-000 telefonszámon,
-személyesen a Pannon-Work győri irodájában (Budai út 5/a, az ÁRKÁD bevásárlóközpont szomszédságában)
E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

SZEMÉLYES JELENTKEZÉS ESETÉN KÉRJÜK HOZZA MAGÁVAL AZ ÉRVÉNYES JOGOSÍTVÁNYÁT!