www.cvonline.hu

VONTATÓVEZETŐ – TARGONCAVEZETŐ (6083)

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Elvárások:
-8 általános iskolai végzettség
-targoncavezetői jogosítvány és OKJ bizonyítvány
-egészségügyi alkalmasság

Előny:
-állóvezérlésű vontatóra érvényes jogosítvány
-hasonló munkakörben szerzett fél év tapasztalat

Feladatok:
-beérkező és kimenő termékek mozgatása

Munkarend:
-Napi 10 órás munkavégzés, két műszakban

Juttatások:
-Alapbér
-A próbaidő 2. hónapjától mozgóbér és 8.000 Ft étkezési utalvány
-A próbaidő letelte után: 16.250 Ft étkezési utalvány
-Útiköltség térítés (bérlet esetén 86%, autóval történő közlekedés esetén 9 Ft/km)

-Költözési hajlandóság esetén szállás biztosítása megoldott!

Munkavégzés helye:
-Győr

A 96/508-000 telefonszámon, vagy
személyesen a Pannon-Work győri irodájában (Budai út 5/a, az ÁRKÁD bevásárlóközpont szomszédságában), vagy
E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

SZEMÉLYES JELENTKEZÉS ESETÉN KÉRJÜK HOZZA MAGÁVAL AZ ÉRVÉNYES JOGOSÍTVÁNYÁT!