www.cvonline.hu

Vontatott jármű fenntartási egység vezető

  • A hirdetés 636 napja lejárt

 A MÁV Nosztalgia Kft.

  munkatársat keres

 vontatott jármű fenntartási egység vezető

 pozícióba

Az állásbetöltő legfontosabb feladatai:

  • A Társaság által üzemeltetett  vontatott járművek (személy és teher kocsik) javításának, karbantartásának, felújításának tervezése, szervezése, ellenőrzése , a végrehajtás dokumentálása, a karbantartással összefüggő információs csatornák kezelése
  • A járművek hatósági engedélyeinek (típusengedély, üzembe helyezési engedély) intézése
  • A jármű pályaszámok, jármű feliratok figyelemmel kísérése, a hazai és a nemzetközi közlekedési feltételeknek való megfelelés biztosítása
  • A járművek menetek előtti előkészítésének irányítása
  • A járművekre vonatkozó üzem közbeni megállapítások kiértékelése, a szükséges intézkedések megtétele
  • A karbantartással kapcsolatos erőforrások tervezése, koordinálása, a beosztott munkavállalók tevékenységének irányítása, munkaképességük ellenőrzése, időjegyzékük vezetése
  • Külső cégek által végzett munkák megrendelésének előkészítése, az elvégzett munkák ellenőrzése, a teljesítések igazolása
  • Kapcsolattartás az idegen tulajdonú járművek tulajdonosaival
  • A karbantartással kapcsolatos szerződések, számlák, levelezések, megrendelések előkészítése
  • Szakmai oktatások tartása a munkavégzés minőségének javítása érdekében

A munkakör betöltésének feltételei:

  • műszaki szakirányú  felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség
  • legalább 10 év szakmai gyakorlat
  • legalább 5 év vezetői gyakorlat
  • Felsőfokú vontatási szakvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalatirányítási programokRIC utasítás, AVV utasítás (korábban: RIV utasítás) ismerete
  • Kiváló szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó Együttműködő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Precíz munkavégzés

Fizetés: megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 1.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével valamint bérigény megjelölésével az alábbi  e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő