www.cvonline.hu

Vonalvezető-Tolna megye Ref.837

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 882698
lejárt

Tolna megyei élelmiszer-ipari termelő üzembe keresünk munkatársat

Vonalvezető pozícióba

Ref.837

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Kisebb csoport vezetése, irányítása a termelésben
  • A beosztott kollégák munkájának felügyelete, segítése
  • Gépek beállítása a gyártósoron (pácoló gép, szeletelő gép) és folyamatos ellenőrzése
  • A gépek által gyártott termékek vizsgálata (szeletvastagság, hőfok)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség

Amit Megbízónk nyújt:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Bejárás támogatása, Cafeteria

A munkavégzés helye:

  • Tamási-Tolna megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát, a pozíció nevének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu