www.cvonline.hu

Vonalgondozó / pályamunkás (Balassagyarmat)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

MÁV Zrt.
Vonalgondozó / pályamunkás

Helység
Balassagyarmat

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • Vasúti pálya karbantartása, gondozása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari vagy építőipari szakképestés)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely
  • széleskörű cafeteria
  • utazási kedvezmények
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2017.12.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 01/45-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Balassagyarmat
Nógrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű