www.cvonline.hu

Vonalgondozó (Kisbér)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Kisbér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Vonalgondozó

Helység
Kisbér
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a kijelölt pályaszakasz gyalogbejárása során a pálya és tartozékainak szemrevételezéssel történő vizsgálata, a hiányosságok feltárása, kismértékű hibák helyreállítása, kisebb munkaigényű zavarok elhárítása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség, vasipari szakképesítés
  • szakirányú vasúti szakképesítés (vonalgondozói tanfolyam)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafeteria

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kisbér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő