www.cvonline.hu

VOLVO/RENAULT teherautó szerelő állás Norvégiában

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 852885
lejárt

Country:    Norway (+47)

Duties:    • Teherautó szerelés (VOLVO/RENAULT)

Requirements, skills:    ELVÁRÁSOK:

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Szakképzettség

• Diagnosztikai ismeret

• Minimum társalgásszintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

NORVÉGIA, TRONDHEIM

Kérjük, hogy küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát az  e-mail címünkre.

Known languages:    Társalgási szintű angol nyelvtudás

Short company info:    KIEMELKEDŐ FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

• 20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel, 37,5 órás munkahét

• 178,5 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 188,5 NOK/óra a próbaidő letelte után,

• teljeskörű támogatás a munkahelyhez közeli szállással kapcsolatban

• munkavállalási engedély

• tartózkodási engedély

• adóügyi regisztráció

EGYÉB JUTTATÁSOK:

• Biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

Megbízónk norvégiai cég, autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt.

Az alábbi videolink hasznos információkkal szolgálhat a munkával kapcsolatban:

Link megjelenítése

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.