www.cvonline.hu

VoIP rendszermérnök (B88vrm)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon IX. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

VoIP rendszermérnök

Magyar tulajdonban lévő, telekommunikációs szektorban tevékenykedő partnercégünk csapatába keresünk VoIP rendszermérnök kollégát, aki részt venne a rendszerintegrációkban, oktatási tevékenységben és ellátná a support feladatokat.

Pozíció azonosító: B88vrm
Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • Termékek integrációja az ügyfelek rendszereihez
  • A termékhez kapcsolódó support feladatok ellátása
  • Oktatások tartása az ügyfeleknél
  • Ügyféligények felmérése, az igények továbbítása a fejlesztői csapat számára
  • Pre-sales tevékenységekben való részvétel, technikai támogatás a sales csapat számára
  • A termékek tesztelésének és karbantartásának tervezése és elvégzése
  • Új funkciók tervezése a meglévő termékekhez

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs protokollok ismerete (SIP, MGCP, H323, RTP, DIAMETER, SS7)
  • Adatbáziskezelési tapasztalat (RDBMS, LDAP)
  • IP hálózat tervezésében és hibaelhárításban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség IT vagy mérnöki területen
  • Angol nyelvtudás (legalább dokumentáció írás-olvasás szintjén)

Egyéb információ

  • Junior és senior mérnökök jelentkezését is várjuk!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk, Távközlési mérnök, Telekommunikációs szakértő
IT / Informatika > Rendszerintegrátor
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol