www.cvonline.hu

VoIP és Asterisk rendszermérnök

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Üzleti rendszerek, valamint call center megoldások fejlesztésével és kiépítésével foglalkozó budapesti partnercégünk csapatába keresünk VoIP és Asterisk szakértő kollégát.

Pozíció azonosító: B47v
Kategória: Informatika
Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok, Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület
Feladatok:

  • Asterisk telefonközpontok fejlesztése, üzemeltetése
  • Linux alapú szerverek üzemeltetése (CentOS), virtualizáció
  • Hálózati eszközök telepítése, konfigurálása (Mikrotik)
  • Dokumentációk írása, kezelése
  • Szükség esetén helyszíni telepítés, beavatkozás

Elvárások:

  • Magabiztos Linux, Asterisk gyakorlati tudás
  • Hálózati ismeretek, VoIP, SIP
  • Precíz, megbízható személyiség, jó kommunikációs képesség
  • Rugalmas, kreatív gondolkodásmód, csapatban való munkavégzés

Előny:

  • Adatbázis, sql ismeretek
  • Távközlési területen való jártasság

Amit a cég kínál:

  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes, baráti légkör, tapasztalt kollégák, jó hangulat

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol