www.cvonline.hu
Voice mérnök (Referenciaszám: PJ4681)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1061040
lejárt

Nagy múltú, széles tevékenységi körrel rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

Voice (VoIP) mérnök (PJ4681)

Leendő munkavállalóinknak lehetősége nyílik könnyen megközelíthető, inspiráló technológiai környezetben dolgozni. A nemzetközi csapat nyújtotta karrier-lehetőség mellett prémium juttatási csomagot is biztosítunk.

Feladatok:
- VoIP környezet teljeskörű menedzselése
- 3rd level support, problémamegoldás
- tervezés és fejlesztések megvalósítása
- együttműködés nemzetközi Service Manager-ekkel

Elvárások:
- magabiztos angol nyelvtudás

- VoIP-eszközök ismerete
- alapvető hálózati ismeretek

Amit partnerünk kínál:
- stabil háttér egy kiváló hírnevű multinacionális cégnél
- felelősségteljes feladatkör

- belső tréningek széles köre, szakmai fejlődés
- karrier-építési lehetőség (nemzetközi szinten is)
- kiemelkedő bérezés és juttatások
- inspiráló munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4681) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió