www.cvonline.hu

Vodafone - Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1076747
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Link megjelenítése

Ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk, Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a nagyvállalati kultúra és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Link megjelenítése" style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 18px; text-align: justify; max-width: 100%; vertical-align: middle; border: 0px; width: 200px; height: 71px;" />Munkáltató

Feladatok:

  • partnercégünk folyamatainak segítése
  • bejövő és kimenő hívások fogadása, indítása
  • adatok megfelelő módon történő rögzítése
  • aktuális kedvezményekről, akciókról való tájékoztatás

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív státusz
  • jó kommunikációs készség
  • MS Office alkalmazás ismerete
  • precíz munkavégzés
  • érettségi vizsga megléte

Munkaidő: hosszútávra hétfőtől-vasárnapig 6-8 órás műszakokban

Előnyt jelent:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalatok
  • passzív státusz előnyt jelent

Amit kínálunk

  • diákbér: 639 Ft / óra
  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! Továbbá önéletrajzodat is tölsd fel!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a Facebookon is!