www.cvonline.hu

Vodafone Okos sarok technikus

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Cégünk, a Vodafone partnereként az alábbi pozícióra ír ki pályázatot:

Feladatok:

  • a Vodafone üzletében levő „Okos sarok” feladatainak teljes körű ellátása
  • technikai segítségnyújtás a Vodafone ügyfelei számára
  • telefonok, laptopok, okos készülékek internet beállításaiban való segítségnyújtás, adatmásolás, email fiók beállítások
  • műszaki tanácsadás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • műszaki beállítottság
  • középszintű angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • részvétel a cég által tartandó oktatáson Budapesten

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • saját autó, költségtérítéssel

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil munkahely
  • folyamatos képzés

Munkavégzés helye:

Heti 30 órás munkavégzés az alábbi városban:

Miskolc

Kérjük, küldje fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát illetve motivációs levelét nettó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol