www.cvonline.hu

Vodafone Okos sarok technikus

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Cégünk Vodafone Franchise üzletébe

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a Vodafone üzletében levő „Okos sarok” feladatainak teljes körű ellátása
  • technikai segítségnyújtás a Vodafone ügyfelei számára
  • telefonok, laptopok, internet beállítások, adatmásolás, kezelése
  • tartozék értékesítés
  • műszaki tanácsadás

Az ideális pályázó rendelkezik:

  • minimum középfokú végzettség
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • műszaki beállítottság
  • középszintű angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • saját autó, költségtérítéssel

Amit kínálunk:

  • órabér + jutalék
  • érdekes munka egy stabil, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő cégnél.

   Munkavégzés helye

Budapest-Bevásárlóközpont, Szigetszentmiklós

 Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét pontos bérigény megjelöléssel várjuk „Techie” jeligével. A hiányosan beérkező pályázatokat nem áll módunkban értékelni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol