www.cvonline.hu

Vodafone Márkabolti asszisztens (Corvin pláza)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1135039
lejárt

Asszisztenst keresünk a Corvin plázában lévő Vodafone márkaboltba. Dolgozz hétvégén dupla bérért!

Pénzt keresnél a suli mellett?
Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit? Rajtad áll, hány munkaórát vállalsz, a versenyképes fizetés adott! Ezzel a betanulást nem igénylő, pörgős munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet.

Sok dolgod van hétközben?
Nem probléma! A beosztás rugalmas, így nem kell az egész napokat és heteket a munkára szánni, elég akkor dolgoznod amikor ráérsz. Nem is beszélve arról, hogy akár hétvégén is kereshetsz pénzt, ráadásul dupla órabérben

Szeretsz emberekkel foglalkozni?
Akkor ez a munka Neked való. Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így sosem unatkozol. :)

Szóba jöhet munka hosszabb távra is?
Szerencsére van lehetőséged arra, hogy ha rájössz, hogy ez a munka igazán Neked való, akkor akár suli mellett is folytasd.

Link megjelenítése" style="text-align: justify; width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • márkaboltba betérő ügyfelek tájékoztatása
  • igény szerint adminisztratív feladatok ellátása
  • általános ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • a Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése
  • szervizes ügyintézés és adminiszrtáció

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony  ( akár passzív / évhalasztó is )
  • pontos, precíz munkavégzés
  • társalgási szintű angoltudás, főleg szóban
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélcentrikus hozzáállás

Munkaidő: Rugalmas beosztásban hétvégén és hétköznap jellemzően 10:00-21:00 óra közötti munkavégzéssel, heti szinten minimum 20 óra vállalalása mellett.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny

Amit kínálunk:

  • bruttó 733-1466 Ft/óra
  • hétvégén kiemelt munkabér kifizetése
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!