www.cvonline.hu
VMware rendszermérnök (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 845083
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részt vesz a DSI L&R platform napi operációjában.
  • Részt vesz és lebonyolít rendszerátvételi folyamatokat és a hozzátartozó technikai dokumentációkat elkészíti, szükség esetén frissíti.
  • Részt vesz DR (disaster recovery) koncepciók kialakításában és implementálásában.
  • Részt vesz a standardizálási folyamatok előkészítésében és végrehajtásában.
  • A beérkező hibajegyet feldolgozza. Az incidenst/ jegyet beazonosítja, diagnosztizálja, kategorizálja, prioritásokat állapít meg.
  • Támogatást nyújt csoporton belüli kollégáinak.
  • A problémák túlnyomó többségét megoldja, csak a speciális szaktudást igénylő problémákat eszkalálja a következő szintnek vagy helyi partnernek.

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • 4-5 év releváns tapasztalat
  • ESXi 4.1/ESXi 5 szerverek rendszergazdai feladatainak ellátása GUI-n és parancssorban: HA, DRS, SDRS, VLAN, performance troubleshooting
  • MS Windows 2008 R2 AD menedzsment
  • MS SQL ismeretek
  • P2V/V2V tapasztalat előny
  • Szerver virtualizálás mély ismerete (VMware, VSphere, vCenter Converter)
  • VCP/VCAP-DCA certifikáció előny
  • Networking ismeretek
  • Microsoft Windows Server 2008 ismerete
  • Linux alapú operációs rendszerek ismerete
  • PowerShell ismerete
  • Legalább középfokú angol és német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar, angolés német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81535

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen