www.cvonline.hu
VMware Engineer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1029078
lejárt
YOUR TASK
  • A T-Systems International új IaaS/PaaS termékeinek  implementálásában, üzemeltetésében és fejlesztésében történő részvétel egy nemzetközi csapat részeként
  • A feladat legnagyobb részben VMware alapú platformok karbantartása/üzemeltetése, az ügyfelek (osztrák és nemzetközi piac) igényeinek mentén a meglévő farmok kibővítése, új platformok kialakítása, megtervezése a többi csapattal együtt működve (network, storage). A feladat része továbbá új technológiák megismerése, és ennek mentén új belső termékek fejlesztése (virtualizáció, platform, IaaS).
  • Körülbelül 30% operation 70% engineering/architecture
  • Eseti jelleggel hétvégi munkavégzés (bizonyos kritikus karbantartási munkálatok, implementációk, migrációk)
  • Rendszerek dokumentációinak belső szabványok alapján történő elkészítése, meglévő megoldások továbbfejlesztése, jegyek kezelése.
  • Családias munkakörnyezet (multihoz képest)
YOUR PROFIL
  • Felsőfokú végzettség informatika-közeli területen, vagy annak megfelelő szaktudás
  • Alapfokú storage és network, szerver hardver ismeretek
  • Windows és/ vagy Linux alapú operációs rendszer ismeret
  • VMware VCP certificate vagy azzal egyenértékű tudás (implementáció, nem csak üzemeltetés)
  • Német és angol nyelvtudás megléte (angol fontosabb), jó kommunikációs készség
  • Tanulási hajlandóság (ritkán, kb havi egy, egy napos út)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • OpenStack, illetve egyéb virtualizációs technológiák, trendek ismerete
  • Szkriptelési tapasztalat (PoweShell, Perl, Python, Bash)
  • Docker (Linux / Windows)

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió