www.cvonline.hu

Vízvezetékszerelő - München, Fürth, Nürnberg, Stuttgart

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: München, Fürth, Nürnberg, Stuttgart

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több

Vízvezetékszerelőt

Az Ön feladatai:

-          gáz – és vízvezeték bekötése

-          szaniterek bekötése

-          szaniterek beszerelése

Amit Öntől várunk:

-          kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)

-          befejezett iskolai tanulmány, mint asztalos

-          munkatapasztalat ezen a területen

-          saját autó előny

-          önálló munkavégzés

-          kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

-          bér: 11 € bruttó órabér + 45 € napi pénz/ munkanap + szállás a cég által szervezett, munkavállaló által fizetett

VAGY

-          bér: 11 € bruttó órabér + 15 € napi pénz/ munkanap + szállás a cég által szervezett, fizetett

-          német munkaszerződés

-          német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

-          szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?