www.cvonline.hu

Vízvezetékszerelő - Linz

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: Linz
Munkakezdés ideje: azonnal

Osztrák partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő
vízvezetékszerelőt

Amit Öntől várunk:
– kommunikációs szintű német nyelvtudás
– tapasztalat vízvezetékszerelésben
– előny: vízvezetékszerelői végzettség
– jogosítvány (B kategória) + saját autó

Amit nyújtunk:
– óradíj: bruttó 1912,6 €/ hó + munkanapon óránként bruttó 0,794 € hozzájárulás + bruttó 26,4 € Auslöse (támogatás) munkanaponként

– biztosított és fizetett szállás
– osztrák munkaszerződés, biztosítás, bejelentés
– fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben: E-mail cím megjelenítése
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!
Kérjük, jelentkezése esetén a zárójelben írt pár sort vegye tudomásul:
„Ich stimme der Verarbeitung meiner persönlichen Daten für den Bedarf des Rekrutierungsprozesses zu (gemäß dem Datenschutzgesetz vom hier bitte ergänzen.) zu“

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...