www.cvonline.hu

Vízvezetékszerelő - Bayern

Munkavégzés helye: Külföld

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több

Vízvezetékszerelőt

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Süddeutschland

Az Ön feladatai:

  • gáz – és vízvezeték bekötése
  • szaniterek bekötése
  • szaniterek beszerelése

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)
  • befejezett iskolai tanulmány
  • munkatapasztalat ezen a területen
  • saját autó előny
  • önálló munkavégzés
  • kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

  • bér:  12 € bruttó órabér + 40 € napi pénz/ munkanap + szállás a cég által szervezett, munkavállaló által fizetett
  • német munkaszerződés
  • német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?